GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Crémekoppar 8157161
nr 815 7161
Crémekoppar
10 del, Rörstrand (9 fat)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 mars 2013
kl 18:11:37
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr